1e elftal

Voorbereiding seizoen 19-20

DatumWedstrijdTijd/resultaten
Training2019-08-06 19:45:006 augustus 2019 Training 19:45:0019:45
Training2019-08-08 19:45:008 augustus 2019 Training 19:45:0019:45
Training2019-08-10 12:00:0010 augustus 2019 Training 12:00:0012:00
Training2019-08-13 19:45:0013 augustus 2019 Training 19:45:0019:45
Training2019-08-15 19:45:0015 augustus 2019 Training 19:45:0019:45
Training2019-08-17 12:00:0017 augustus 2019 Training 12:00:0012:00
Training2019-08-20 19:45:0020 augustus 2019 Training 19:45:0019:45
Training2019-08-22 19:45:0022 augustus 2019 Training 19:45:0019:45
Zilveren Helm Toernooi - Mierlo-Hout2019-08-24 12:00:0024 augustus 2019 Zilveren Helm Toernooi - Mierlo-Hout 12:00:0012:00
Training2019-08-27 19:45:0027 augustus 2019 Training 19:45:0019:45
Someren - SC Helmondia 12019-08-29 20:00:0029 augustus 2019 Someren - SC Helmondia 1 20:00:0020:00
1e Bekerwedstrijd - OF2019-08-31 18:00:0031 augustus 2019 1e Bekerwedstrijd - OF 18:00:0018:00
1e Bekerwedstrijd -2019-09-01 14:30:001 september 2019 1e Bekerwedstrijd - 14:30:0014:30
Training2019-09-03 19:45:003 september 2019 Training 19:45:0019:45
Training2019-09-05 19:45:005 september 2019 Training 19:45:0019:45
2e Bekerwedstrijd - OF2019-09-07 18:00:007 september 2019 2e Bekerwedstrijd - OF 18:00:0018:00
2e Bekerwedstrijd -2019-09-08 14:30:008 september 2019 2e Bekerwedstrijd - 14:30:0014:30
Training2019-09-10 19:45:0010 september 2019 Training 19:45:0019:45
Training2019-09-12 19:45:0012 september 2019 Training 19:45:0019:45
3e Bekerwedstrijd - OF2019-09-14 18:00:0014 september 2019 3e Bekerwedstrijd - OF 18:00:0018:00
3e Bekerwedstrijd -2019-09-15 14:30:0015 september 2019 3e Bekerwedstrijd - 14:30:0014:30
Training2019-09-17 19:45:0017 september 2019 Training 19:45:0019:45
Training2019-09-19 19:45:0019 september 2019 Training 19:45:0019:45
BBQ selectie met partner2019-09-20 20:00:0020 september 2019 BBQ selectie met partner 20:00:0020:00
1e Competitiewedstrijd2019-09-22 14:30:0022 september 2019 1e Competitiewedstrijd 14:30:0014:30

Nacompetitie 2e klasse H – 3e klasse C en D

DatumWedstrijdTijd/resultaten
Volkel 1 - H.B.S.V. 12019-06-02 14:30:122 juni 2019 Volkel 1 - H.B.S.V. 12 - 0
SC Irene - Schijndel/De Wit 12019-06-02 14:30:232 juni 2019 SC Irene - Schijndel/De Wit 12 - 0
Liessel 1 - Boekel Sport2019-06-02 14:30:282 juni 2019 Liessel 1 - Boekel Sport3 - 1
EVVC - Helmondia 12019-06-02 14:30:492 juni 2019 EVVC - Helmondia 15 - 4
Liessel 1 - EVVC2019-06-10 14:30:5010 juni 2019 Liessel 1 - EVVC0 - 1
Volkel 1 - SC Irene2019-06-10 14:30:5010 juni 2019 Volkel 1 - SC Irene3 - 1
EVVC - Volkel 12019-06-16 14:30:1116 juni 2019 EVVC - Volkel 12 - 0

Standenlijst 3e klasse C

PosClubGwgvdpPts
12420316363
22415361648
32411581038
4241158438
5241149637
6249411-231
7248610-630
8249213-729
9247611-327
10248313-1827
11247512-1826
12248214-2526
13246414-2022

Programma en uitslagen

DatumWedstrijdTijd/resultaten

Eigen programma

DatumWedstrijdTijd/resultaten

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful