Algemeen senioren

Stand interne periode #1

PosClubGwgvdpPts
1Helmondia Vet277003721
2Helmondia 476013418
3Helmondia 27412113
4Helmondia 37412013
5Helmondia Vet17403012
6Helmondia 1722328
7Helmondia 67106-133
8Helmondia 57106-203

Stand Interne periode #2

PosClubGwgvdpPts
1Helmondia 475113316
2Helmondia 27502415
3Helmondia 17421414
4Helmondia Vet2*3300209
5Helmondia 57304-69
6Helmondia Vet17205-86
7Helmondia 37115-84
8Helmondia 67115-174

Stand Interne Periode #3

PosClubGwgvdpPts
1Helmondia 24310910
2Helmondia 4*3300189
3Helmondia 1630319
4Helmondia 6311144
5Helmondia 5210143
6Helmondia 3000000
7Helmondia Vet2*000000
8Helmondia Vet13003-60

Uitleg

Helmondia 1 tot en met 6 en beide veteranenteams zijn de deelnemers aan deze competitie. Het seizoen bestaat uit drie periodes; twee periodes van 7 wedstrijden en één periode van 6 wedstrijden. De werkelijk gespeelde wedstrijden zijn bepalend. Indien een tegenstander wordt teruggetrokken uit de competitie, blijft een reeds gespeelde wedstrijd staan in de periode waarin deze gespeeld werd. Bij gelijke stand beslist het doelsaldo en bij gelijk doelsaldo het aantal doelpunten voor. Indien dat ook gelijk is wordt er geloot. Per seizoen kan men echter maar een periodekampioenschap behalen. Als een team twee keer eerste eindigt, gaat de prijs naar de nummer 2 van die periode. De prijs voor een periode bedraagt maximaal 100 consumptiebonnen. De consumptiebonnen zijn alleen geldig op de dag dat ze aan het winnende team worden uitgegeven.

*=reeds in bezit van periodetitel.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful