Algemeen senioren

Stand interne periode #1

PosClubGwgvdpPts
1Helmondia 677003521
2Helmondia Vet277003021
3Helmondia 776102719
4Helmondia 475111616
5Helmondia 275111616
6Helmondia 574212314
7Helmondia Vr174211114
8Helmondia Vet17214-67
9Helmondia 17034-113

Stand Interne periode #2

PosClubGwgvdpPts
1Helmondia 777002521
2Helmondia 477001521
3Helmondia Vet275201817
4Helmondia 675111716
5Helmondia 575021215
6Helmondia Vet17502815
7Helmondia 274121113
8Helmondia 17241110
9Helmondia Vr17205-96

Stand Interne Periode #3

PosClubGwgvdpPts
1Helmondia 766002018
2Helmondia Vr16501615
3Helmondia 46501315
4Helmondia 66312310
5Helmondia Vet1330079
6Helmondia 26222-18
7Helmondia Vet22200126
8Helmondia 16051-35
9Helmondia 55113-64

Uitleg

Helmondia 1 tot en met 7, het vrouwenteam en het veteranenteam zijn de deelnemers aan deze competitie. Het seizoen bestaat uit drie periodes; twee periodes van 7 wedstrijden en één periode van 6 wedstrijden. De werkelijk gespeelde wedstrijden zijn bepalend. Indien een tegenstander wordt teruggetrokken uit de competitie, blijft een reeds gespeelde wedstrijd staan in de periode waarin deze gespeeld werd. Bij gelijke stand beslist het doelsaldo en bij gelijk doelsaldo het aantal doelpunten voor. Indien dat ook gelijk is wordt er geloot. Per seizoen kan men echter maar een periodekampioenschap behalen. Als een team twee keer eerste eindigt, gaat de prijs naar de nummer 2 van die periode. De prijs voor een periode bedraagt maximaal 100 consumptiebonnen. De consumptiebonnen zijn alleen geldig op de dag dat ze aan het winnende team worden uitgegeven.

*=reeds in bezit van periodetitel.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful