Algemeen senioren

Stand interne periode #1

PosClubGwgvdpPts
1Helmondia 677003521
2Helmondia Vet277003021
3Helmondia 776102719
4Helmondia 475111616
5Helmondia 275111616
6Helmondia 574212314
7Helmondia Vr174211114
8Helmondia Vet17214-67
9Helmondia 17034-112

Stand Interne periode #2

PosClubGwgvdpPts
1Helmondia 777002521
2Helmondia Vet275201817
3Helmondia 455001015
4Helmondia Vet17502815
5Helmondia 274121113
6Helmondia 654011212
7Helmondia 56402912
8Helmondia 17241110
9Helmondia Vr15104-93

Stand Interne Periode #3

PosClubGwgvdpPts
1Helmondia 1505004
2Helmondia 2000000
3Helmondia 4000000
4Helmondia 5000000
5Helmondia 6000000
6Helmondia 7000000
7Helmondia Vet1000000
8Helmondia Vet2000000
9Helmondia Vr1000000

Uitleg

Helmondia 1 tot en met 7, het vrouwenteam en het veteranenteam zijn de deelnemers aan deze competitie. Het seizoen bestaat uit drie periodes; twee periodes van 7 wedstrijden en één periode van 6 wedstrijden. De werkelijk gespeelde wedstrijden zijn bepalend. Indien een tegenstander wordt teruggetrokken uit de competitie, blijft een reeds gespeelde wedstrijd staan in de periode waarin deze gespeeld werd. Bij gelijke stand beslist het doelsaldo en bij gelijk doelsaldo het aantal doelpunten voor. Indien dat ook gelijk is wordt er geloot. Per seizoen kan men echter maar een periodekampioenschap behalen. Als een team twee keer eerste eindigt, gaat de prijs naar de nummer 2 van die periode. De prijs voor een periode bedraagt maximaal 100 consumptiebonnen. De consumptiebonnen zijn alleen geldig op de dag dat ze aan het winnende team worden uitgegeven.

*=reeds in bezit van periodetitel.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful