Algemeen senioren

Stand interne periode #1

PosClubGwgvdpPts
1Helmondia Vet277003521
2Helmondia 275021515
3Helmondia 17502815
4Helmondia 47412213
5CT Mulo-Helmondia 27331912
6Helmondia Vet17403-812
7Helmondia 57214-87
8Helmondia 67205-66
9Helmondia 77115-144
10Helmondia 37106-223

Stand Interne periode #2

PosClubGwgvdpPts
1Helmondia 63300149
2Helmondia 1422068
3Helmondia 33210127
4CT Mulo-Helmondia 23201116
5Helmondia 43201116
6Helmondia 54202-26
7Helmondia Vet2*110023
8Helmondia 73102-73
9Helmondia Vet13102-103
10Helmondia 21001-10

Stand Interne Periode #3

PosClubGwgvdpPts
1CT Mulo-Helmondia 2000000
2Helmondia 1000000
3Helmondia 2000000
4Helmondia 3000000
5Helmondia 4000000
6Helmondia 5000000
7Helmondia 6000000
8Helmondia 7000000
9Helmondia Vet1000000
10Helmondia Vet2000000

Uitleg

Helmondia 1 tot en met 7 en beide veteranenteams, en het combinatieteam Mulo-Helmondia-2 zijn de deelnemers aan deze competitie. Het seizoen bestaat uit drie periodes; twee periodes van 7 wedstrijden en één periode van 6 wedstrijden. De werkelijk gespeelde wedstrijden zijn bepalend. Indien een tegenstander wordt teruggetrokken uit de competitie, blijft een reeds gespeelde wedstrijd staan in de periode waarin deze gespeeld werd. Bij gelijke stand beslist het doelsaldo en bij gelijk doelsaldo het aantal doelpunten voor. Indien dat ook gelijk is wordt er geloot. Per seizoen kan men echter maar een periodekampioenschap behalen. Als een team twee keer eerste eindigt, gaat de prijs naar de nummer 2 van die periode. De prijs voor een periode bedraagt maximaal 100 consumptiebonnen. De consumptiebonnen zijn alleen in de Helmondia kantine geldig op de dag dat ze aan het winnende team worden uitgegeven.

*=reeds in bezit van periodetitel.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful